Kurumsal

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

ETM Verimlilik & Danışmanlık

Endüstriyel tesislerin kârlılıklarını artırmaları ve finansal sürdürülebilirliklerini sağlamaları için en etkili araçlardan biri enerji verimliliğidir.
İmalat sanayisinde rekabetçiliğin artması ve sera gazı emisyonlarının sıfırlanmasına yönelik zorunluluklar enerji verimliliği sistemlerinin kurulmasını kaçınılmaz hale getirmektedir.
Sektörel bazda prosesler farklı olsa da bütün tesislerde hayata geçirilmeyi bekleyen bir enerji tasarrufu projeleri mevcuttur. Bu dinamik potansiyelin büyüklüğü ise ancak esaslı ve düzgün bir enerji yönetim sisteminin kurulmasıyla anlaşılabilir.

Müşterilerimizin ürün kalite şartlarından ödün vermeden, maksimum verimlilik ile minimum enerji tüketimine ulaşmaları için danışmanlık hizmeti konusunda çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışında başarıyla gerçekleştirdiği projelerle enerji maliyetlerini ve karbon salımlarını azaltan ETM, konularında tecrübeli uzman mühendis kadrosu, saygın uluslararası partnerleri ve ispatlanmış know-how alt yapısı ile işletmeniz için en doğru çözümü sunmaktadır.

Şeffaf & İnovatif

Birlikte gelişime inanarak ayrımcılıktan uzak, adil ve şeffaf yönetim sağlıyoruz.

Hızlı & Çözüm Odaklı

Çözüm odaklı ve tarafsız hizmet ile en iyi şekilde yönetmeyi öncelik olarak görüyoruz.

AMACIMIZ

ETM VERİMLİLİK & DANIŞMANLIK

Amacımız

Ülkemizin ve şirketimizin en değerli varlığı genç, çalışkan, tutkulu, iyi yetişmiş insan kaynağıdır.
Bu zengin kaynağı en etkin, en verimli şekilde kullanıp, yaratıcı, yenilikçi ve rasyonel bakış açısıyla birleştirerek hizmetlerimizi oluşturmak.
Bu hizmetlerimizi de sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.

STRATEJİMİZ

ETM VERİMLİLİK & DANIŞMANLIK

Stratejimiz

Objektif gerçeklikle kararlar alan, sorumluluklarının bilincinde, dinamik bir yönetim anlayışı. Akılcı, üretken, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar.
Çalışanları bütünleşen, güven iklimi var olan ve yetki devrine yatkın bir organizasyon.
Müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışı.

WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, analiz talebinizi online olarak iletebilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?