Enerji Etütleri

ETÜD

ETM VERİMLİLİK & DANIŞMANLIK

Enerji Etüdü

ETM Verimlilik, konularında uzman mühendisleri ile işletmelerin enerji tüketimlerini optimize etmek ve enerji yoğunluklarını düşürmek amacı ile etüt çalışmaları gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak hazırladığı raporlar ile işletmelere enerji verimliliği konusunda detaylı bilgi verilmekte ve etüt neticesinde ortaya çıkan potansiyellere uygun projeler geliştirilmektedirir.

" Uluslararası standartlarda hizmet... "

01.

ENERJİ ETÜTLERİ

Ön Enerji Etüdü

İşletmede yapılan saha turları, gözlemler, incelemeler ve alınan bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilen, işletmenin mevcut enerji verimliliği durumu konusunda fikir sahibi olabileceği kısa süreli yapılan enerji etütleridir.

02.

ENERJİ ETÜTLERİ

Detaylı Enerji Etüdü

Tesisteki tüm proseslerin ve enerji sistemlerinin detaylı ve uzun süreli incelenerek, ölçüldüğü ve analiz edildiği geniş kapsamlı yapılan enerji etütleridir.

03.

ENERJİ ETÜTLERİ

Zorunlu Enerji Etüdü

Yıllık enerji tüketimi 1.000 TEP ve üzeri olan endüstriyel işletmeler için dört yılda bir yapılan, enerji verimliliği projeleri ve tasarruf noktaları bulmaya yönelik olan etütlerdir. Saha çalışmalarında yapılan kapsamlı incelemeler ve ölçümler ile ofis çalışmalarında yapılan analizler sonucu enerji verimliliği projeleri ve önerileri detaylı raporlamalar ile ortaya konmaktadır.

İzleme - Analiz - Danışmanlık
Üretim ve hizmeti etkileyen ortam verilerinizi anlık olarak uzaktan izleyin ve yönetin.
WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, analiz talebinizi online olarak iletebilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?