Danışmanlık Hizmetleri

ETM

ETM VERİMLİLİK & DANIŞMANLIK

Danışmanlık

Enerji yönetiminin çok daha önemli olduğu günümüzde, işletmelerin global rekabet ortamında avantaj elde etmek, çevre duyarlılığı ile enerji maliyet ve güvenliklerini temin ederek sürdürülebilir büyüme sağlamaları için özgün ve pratik tasarruf olanaklarının belirlenmesinde deneyimli, bağımsız, objektif ve işletme körlüğü olmayan profesyonel bir danışman ile çalışmaları şarttır.

Enerji Maliyetlerinizi Kontrol Altına Alın!

01.

Enerji Yönetim Danışmanlığı

İşletmelere, sürdürülebilir enerji yönetimi için gerekli olan yönetim sisteminin kurulması, sistemi yönetecek ve çalıştıracak ekibin tesisi ve sistemin işlerliğinin sağlanması için sunulan profesyonel destektir.

  • Enerji yönetim sistemi kurulması
  • Enerji eylem ekibinin tesisi
  • Kısa, orta ve uzun vadeli eylemlerin tespit edilmesi
  • Enerji yönetim stratejilerinin belirlenmesi

02.

Enerji Yöneticiliği Danışmanlığı

Firmamızın enerji verimliliği ve yasal mevzuatlar konusundaki tecrübesi ve bilgisi ile işletmelere verdiği enerji yöneticiliği hizmetidir. Enerji yöneticiliği hizmeti ile, saha ve ofis çalışmaları birlikte yürütülmekte, yapılan çalışmaların sonuçları ise aylık raporlar halinde işletmeye sunulmaktadır. İşletme adına ENVER Portalı üzerinde yapılması gereken tüm faaliyetler de firmamız tarafından yürütülmektedir.

İzleme - Analiz - Danışmanlık
Üretim ve hizmeti etkileyen ortam verilerinizi anlık olarak uzaktan izleyin ve yönetin.
WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek alabilir, analiz talebinizi online olarak iletebilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?